ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Běžííím a jezdííím pro dobrou věc

Projekt BAJ je realizován pracovníky, partnery a podporovateli organizace. Hlavním cílem projektu je zvýšení povědomí o organizaci a jeho službách a oslovení cílových skupin, pro které jsou služby určeny.

Dílčím cílem je zvyšování počtu dobrovolníků/ambasadorů šířící povědomí o organizaci a jeho službách. Tento cíl se daří plnit díky zprostředkování prodeje triček, které dobrovolníci při svých sportovních aktivitách nosí.

Přidanou hodnotou je spolupráce s více firemními subjekty, kdy se daří i díky této aktivitě získávat finanční prostředky pro organizaci.

O realizovaných akcích informujeme na facebooku na stránce Běžííím a jezdííím pro dobrou věc a Instagramu beziiim_a_jezdiiim. V příspěvcích využíváme hashtag #baj.

Pravidelně se účastníme těchto akcí:

Josefský běh ve Zlíně, který je realizován organizací Běhy Zlín na podporu činnosti naší organizace

Vltava Run – štafetový týmový závod od pramene Vltavy do Prahy

Festivalový půlmaraton Monet+ Zlín

Hory Bory – štafetový týmový závod z Beskyd na Pálavu

Dalších akcí se naši běžci a jezdci v tričkách BAJ účastní spontánně dle vlastní aktivity, ročně jsme vidět na více jak 20 regionálních i celostátních akcích.

Projekt se podílí na zvyšování firemní kultury, dochází k posilování týmů a neformálních vazeb mezi pracovníky jednotlivých služeb organizace.

Skip to content