ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jsme partnerem 10. Meziškolní konference středoškolské mládeže

20 října, 2023

Jako partneři 10. Meziškolní konference středoškolské mládeže si Vás dovolujeme pozvat na krajské kolo, které proběhne 21.11. ve Zlíně. Akce se koná na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (U18/106), Štefánikova 5670, Zlín 760 01 od 9 do 17 hodin.

Den je rozdělen na 4 bloky, ve kterých studenti nebo odborníci přednáší své příspěvky s těmito tematikami: jinakosti a LGBT, kyberprostor a dezinformace, umělá inteligence nebo vlastní zkušenost s duševní poruchou.

Záměrem akce není, aby studenti mezi sebou soutěžili. Cílem je podělit se s ostatními o své zkušenosti a obhájit svůj názor před publikem. Z tohoto důvodu se mohou na konferenci přihlásit i studenti, kteří budou jen v publiku s možností zapojit se do zajímavých diskuzí následujících po prezentacích. Diskuze budou vedeny zkušeným psychologem a odborníky. 

Akce je určena kromě studentů i školním preventistům, výchovným poradcům a dalším pedagogům školy.

Pro všechny účastníky konference budou mezi jednotlivými bloky prezentací připraveny 2 vyvážené coffee breaky a oběd formou rautu.

Tuto výjimečnou akci pořádají odborníci s mnohaletými zkušenostmi získanými při práci s dětmi a mládeží v oblasti volnočasových aktivit a vzdělávání a v oblasti poskytování psychosociálních služeb a jsou realizovány od roku 2011. Projekt má záštitu Ministerstva školství, spolupracuje s centry duševního zdraví, nestátními a neziskovými organizacemi. Ve Zlínském kraji se akce koná pod záštitou radní pro kulturu a školství Ing. Mgr. Zuzany Fišerové , Ph.D.

Přihlášení na akci je možné zde: https://radamladsich.cz/konference/zlin/ nebo na e-mailu: info@delejcotebavi.com.

Skip to content